KONST / Litografier / Färglitografi 12861279
nr 1286 1279
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 42/375. Motivet: 41x58cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:52:58
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)